FESTYN 2015

"MAM TALENT"

Dnia 1. 06. 2015 r. w oparciu o program "6, 10, 14" i podsumowanie projektu edukacyjnego "W zdrowym ciele zdrowy duch", odbył się festyn środowiskowy dla całej społeczności szkolnej i środowiska lokalnego. W tym roku szkolnym skupiliśmy się przede wszystkim na aktywności fizycznej, zdrowym odżywianiu, talentach i pasji naszych uczniów. Poprzez organizację festynów chcemy zachęcać do zdrowego stylu życia i aktywności ruchowej, wdrażać uczniów i rodziców do udziału w grach i zabawach rekreacyjno - sportowych, utrwalać zasady bezpieczeństwa, rozwijać umiejętności, pasje i potrzeby, integrować społeczność szkolną ze środowiskiem lokalnym.
Uczniowie wraz ze swoimi rodzicami z wielkim zainteresowaniem brali udział w grach, konkursach i przygotowanych atrakcjach. Dużą atrakcją okazała się prezentacja "Rolkarzy" i wizyta Czirliderek z klubu piłkarskiego LECHII GDAŃSK oraz ich maskotka "Lew". Bezpieczeństwo zapewniła nam Policja WRD KMPG.
Nasi sponsorzy państwo Katarzyna i Krzysztof Langowscy "Restauracja K2 Borzechowo" i firma WRO - SYSTEM, zapewniła uczestnikom słodki poczęstunek, okolicznościowe gadżety i nagrody za zawody sportowe i udział w konkursach.
Dyrekcja Szkoły, Rada Pedagogiczna, Uczniowie i Rodzice wyrażają podziękowanie za pomoc w organizacji festynu.
Zapraszamy do zabawy w przyszłym roku szkolnym.

Koordynatorzy: M. Wróblewska, M. Szymczak, J. Kardasz, K. Czapko