Podsumowanie I półrocza

Ostatni tydzień nauki przed feriami to czas podsumowań. Na apelu 3 lutego ogłoszone zostały wyniki różnych działań podejmowanych przez uczniów. Podsumowana została między innymi akcja „Góra grosza” i „Zakręcony problem”. Zakrętki zebrane podczas tej akcji przekazane zostały na pomoc Klaudii. Najwięcej zakrętek zebrali Marek Boroń i Szymon Antosiewicz z klasy V a. Ogłoszone zostały też wyniki rywalizacji klas o Puchar Dyrektora. Po podliczeniu punktów za noszenie mundurków, zmianę obuwia, czytelnictwo, gazetki, zachowanie, Puchar Dyrektora otrzymała zdobywając najwięcej punktów klasa V a. Na koniec pani Joanna Kardasz, opiekun S. U., poinformowała wszystkich o osiągnięciach Łukasza Górskiego z klasy IV b. Łukasz w sezonie 2015 zdobył tytuł indywidualnego vice mistrza Polski w klasie 50 cc na miniżużlu, oraz złoty medal i tytuł mistrza Polski drużynowego w klasie 50 cc. Brał udział w zawodach międzynarodowych na torach w Gdańsku, Rybniku, Stanowicach i Gorzowie zajmując miejsca na podium. W sezonie 2015, Łukasz 26 razy stawał na podium. Ponadto zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego na najpopularniejszego sportowca Gdańska. Później Łukasz pokazał wszystkim swoje medale i puchary. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanych ferii.

Grażyna Jamka, Joanna Kardasz