Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku


Idź do treści

Menu główne:


ROK SZK. 2011/2012

KONKURSY > NASZE SUKCESY

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
w roku szkolnym 2011/2012

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Miejsce

Nazwa konkursu

Michał Bakies

VI a

I miejsce
(w kategorii klas VI)

X WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych

Jan Czerwiński

IV a

I miejsce

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS "GENERAŁ WŁADYSŁAW ANDERS I JEGO ŻOŁNIERZE" w kategorii plastycznej szkół podstawowych

Olga Demkowicz

VI b

II miejsce
(w kategorii klas VI)


II miejsce


wyróżnienie

X WOJEWÓDZKI KONKURS ORTOGRAFICZNY dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych

II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Języku Polskim "Słówka, słówka, słóweczka"

Międzynarodowy Kangur Matematyczny klas V - VI

Olgierd Demkowicz

III a

II miejsce


III miejsce


II miejsce

V POMORSKI KONKURS KURATORYJNY - etap gminny - z matematyki

V POMORSKI KONKURS KURATORYJNY - etap powiatowy - z matematyki

Wojewódzki Konkurs Matematyczny "I ty możesz zostać Pitagorasem"

Olgierd Demkowicz
Julia Piotrowska
Maria Ziółek

III a

IV miejsce drużynowo

Międzyświetlicowy Konkurs Wiedzy o Kaszubach pt. "Kaszubska Kleka"

Wiktoria Dering

III a

wyróżnienie

XI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Wiktoria Fijas
Malina Wolska

I a

III miejsce zespołowo

Konkurs "Wynalazki przyszłości"

Kamil Gliński
Dominik Litorowicz

I a

Wyróżnienie zespołowo

Konkurs "Wynalazki przyszłości"

Weronika Gruchała

III a

II miejsce

II miejsce

I Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
dla klas I - III

VIII Wojewódzki Konkurs Ortograficzny
dla klas III

Wiktoria Kaczmarek

I a

II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "W magicznym świecie wierszy J. Brzechwy"

Wiktoria Kaczmarek
Aleksandra Rudnik

II a

I miejsce zespołowo

"Tak lubimy się bawić. Zimowe zabawy"

Wiktoria Kras

III b

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "JEM OWOCE I WARZYWA, BO TO DOBRZE NA MNIE WPŁYWA" zorganizowany przez firmę SALVIT-PRIMA w ramach programu "Owoce w szkole"

Izabela Niewiadomska

VI a

II miejsce
(w kategorii solista kl. IV-VI)

IV Międzyszkolny Konkurs "Kolędy i pastorałki w tradycji kultury polskiej"

Anna Szczypińska

I a

III miejsce

Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski wierszy Wandy Chotomskiej "Wierszyki na guziki"

Michał Wasielewski

I a

wyróżnienie

Konkurs "Wynalazki przyszłości"

Mariusz Wilk

II a

III miejsce

Konkurs "Wynalazki przyszłości"

Maria Ziółek

III a

wyróżnienie

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Kaszuby w Legendach Zaklęte"

Joachim Żelazny

I a

wyróżnienie

Konkurs "Wynalazki przyszłości"

INNE:

1. DYPLOM Szkoły Podstawowej nr 57 w Gdańsku za zajęcie III miejsca w Mini Piłce Siatkowej (czwórki) chłopców Mistrzostw Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2011/2012.
2. Dyplom - ZESPÓŁ WOKALNY - SP 57 za zajęcie III miejsca w kategorii: zespół, kl. IV-VI - IV Międzyszkolny Konkurs "Kolędy i pastorałki w tradycji kultury polskiej".
3. Certyfikat udziału w Wojewódzkim Projekcie "Ortograficzne Łamigłówki" dla Szkoły Podstawowej nr 57 w Gdańsku w roku szkolnym 2011/2012.
4. Konkurs "Tak chcemy się bawić" - Pomysł na ferie zimowe 2012 - I miejsce - praca plastyczna - plakat - przygotowana przez uczniów naszej szkoły.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego