Spotkanie autorskie_2

SPOTKANIE AUTORSKIE ŁUKASZA WIERZBICKIEGO

11 marca 2013 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie Łukasza Wierzbickiego. Pan Łukasz jest autorem takich książek jak "Afryka Kazika", "Dziadek i niedźwiadek. Historia prawdziwa", "Wyprawa niesłychana Benedykta i Jana" oraz "Wróżby dla Kuźmy", za które otrzymał liczne nagrody oraz wyróżnienia.
   Bliska naszej szkole jest książka pt.: "Dziadek i niedźwiadek. Historia prawdziwa" opowiadająca o niezwykłych losach niedźwiadka Wojtka, który towarzyszył żołnierzom generała Władysława Andersa.
   Autor w bardzo ciekawy sposób opowiedział o pracy pisarza, i o tym skąd czerpie pomysły oraz w dowcipny sposób, przy pomocy prezentacji multimedialnej i różnego rodzaju rekwizytów, przedstawił bohaterów swoich książek. Na zakończenie spotkania każdy zainteresowany mógł porozmawiać z autorem i otrzymać autograf.
   W spotkaniu udział wzięli uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami oraz zaproszeni goście.

Hanna Grzesik, Maria Bindas, Mariola Nowakowska