Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku


Idź do treści

Menu główne:


WYNIKI (kl. I-III)

KONKURSY > ORTOGRAFICZNY > WYNIKI 2014/2015

Protokół
z przeprowadzenia IV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego


      W dniu 28 lutego 2015 r. odbył się etap wojewódzki IV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 26 uczniów (3 uczniów z klas I, 9 uczniów z klas II oraz 14 z klas III) z 14 szkół województwa pomorskiego: SP nr 21 w Gdańsku, SP nr 29 w Gdańsku, SP nr 48 w Gdańsku, SP nr 52 w Gdańsku, SP nr 57 w Gdańsku, SP nr 65 w Gdańsku, SP nr 79 w Gdańsku, SP nr 80 w Gdańsku, Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej, Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Nasza Szkoła" w Gdańsku, Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gościcinie, SP 10 w Rumi, Szkoły Podstawowej w Pszczółkach, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Starogardzie Gdańskim.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

-
w kategorii uczniów klas I:

    I miejsce - Marcin Dereń                Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
   II miejsce - Maria Laskowska           SP nr 57 w Gdańsku
  III miejsce - Julia Falk                      SP nr 29 w Gdańsku

-
w kategorii uczniów klas II:

      I miejsce - Adrian Milewski           SP 48 w Gdańsku
                      Marta Chmielecka        SP 10 w Rumi
     II miejsce - Dawid Simon              SP nr 57 w Gdańsku
  wyróżnienie - Martyna Górecka         SP w Pszczółkach
                      Fabian Rychłowski       PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim

-
w kategorii uczniów klas III:

      I miejsce - Julia Chmielecka          SP 10 w Rumi
     II miejsce - Marcel Urasiński          SP 80 w Gdańsku
    III miejsce - Lena Domaradzka        Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
  wyróżnienie - Filip Wojciechowicz      NSP "Nasza Szkoła" w Gdańsku
                      Stanisław Oryl             PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim

Prace konkursowe sprawdzała Komisja Konkursowa w składzie:

Danuta Płókarz                    SP nr 57 w Gdańsku
Maria Bindas                       SP nr 57 w Gdańsku
Beata Kudełka                     SP nr 79 w Gdańsku
Aldona Kotarak                    SP nr 57 w Gdańsku
Ewelina Michna                    SP nr 57 w Gdańsku

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA I

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Zadania ortograficzne

50 pkt

41 pkt

91 pkt

1.

Marcin Dereń

Gdańska Aut. SP

45,0

28,0

73,0

2.

Maria Laskowska

SP 57 w Gdańsku

42,5

29,5

72,0

3.

Julia Falk

SP 29 w Gdańsku

44,5

24,5

69,0

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA II

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Zadania ortograficzne

50 pkt

45 pkt

95 pkt

1.

Marta Chmielecka

SP 10 w Rumi

49,5

42,0

91,5

2.

Adrian Milewski

SP 48 w Gdańsku

48,4

43,0

91,5

3.

Dawid Simon

NSP 57 w Gdańsku

48,5

42,0

90,5

4.

Fabian Rychłowski

PSP nr 1 w Starogardzie Gd.

47,5

40,0

87,5

5.

Martyna Górecka

SP w Pszczółkach

47,0

40,0

87,0

6.

Karolina Leszczyńska

Gdańska Aut. SP

48,5

37,0

85,5

7.

Aleksandra Schulz

SSP w Gościcinie

47,5

37,0

84,5

8.

Laura Bruska

SP nr 29 w Gdańsku

48,0

36,5

84,5

9.

Zofia Droszkowska-Lewicka

SP 79 w Gdańsku

44,5

31,0

75,5

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA III

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Zadania ortograficzne

50 pkt

58 pkt

108 pkt

1.

Julia Chmielecka

SP nr 10 w Rumi

49,5

54,0

103,5

2.

Marcel Urasiński

SP 80 w Gdańsku

50,0

52,0

102,0

3.

Lena Domaradzka

Gdańska Aut. SP

47,5

52,0

99,5

4.

Filip Wojciechowicz

NSP "Nasza Szkoła" w Gdańsku

47,0

50,0

97,0

5.

Stanisław Oryl

PSP nr 1 w Starogardzie Gd.

48,5

48,0

96,5

6.

Natalia Osmańska

SP 48 w Gdańsku

50,0

44,0

94,0

7.

Nikodem Białecki

SP w Pszczółkach

48,0

45,0

93,0

8.

Katarzyna Reszke

SP 52 w Gdańsku

48,0

41,5

89,5

9.

Karol Drozdowski

SP 57 w Gdańsku

44,5

39,0

83,5

10.

Natalia Bójko

SP 79 w Gdańsku

42,0

41,0

83,0

11.

Jakub Szarmach

SP 21 w Gdańsku

43,0

35,0

78,0

12.

Patryk Jajdyk

SP 65 w Gdańsku

34,5

35,0

69,5

13.

Cezary Mach

SP 29 w Gdańsku

37,5

30,0

67,5

14.

Kinga Brodalska

SSP w Gościcinie

40,0

23,0

63,0


Powrót do treści | Wróć do menu głównego