Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku


Idź do treści

Menu główne:


WYNIKI (kl. I-III)

KONKURSY > ORTOGRAFICZNY > WYNIKI 2015/2016

Protokół
z przeprowadzenia V Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego


      W dniu 6 lutego 2016 r. odbył się etap wojewódzki V Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 24 uczniów (4 uczniów z klas I, 8 uczniów z klas II oraz 12 z klas III) z 12 szkół województwa pomorskiego: SP nr 12 w Gdańsku, SP nr 14 w Gdańsku, SP nr 17 w Gdańsku, SP nr 57 w Gdańsku, Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku, Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Happy Kids" w Gdańsku, Szkoły Podstawowej nr 9 w Rumi, Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi, Szkoły Podstawowej w Luzinie, Szkoły Podstawowej w Pszczółkach, Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gościcinie, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Starogardzie Gdańskim.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

-
w kategorii uczniów klas I:

    I miejsce - Julia Reszka                         SP 57 w Gdańsku
   II miejsce - Krzysztof Struś                     NSP "Happy Kids" w Gdańsku
  III miejsce - Martyna Knizicka                   Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku
  wyróżnienie - Malwina Cholawo                SP 9 w Rumi

-
w kategorii uczniów klas II:

      I miejsce - Amelia Ringwelska              SP 12 w Gdańsku
     II miejsce - Aleksandra Pietraszek         SP 9 w Rumi
  III miejsce - Dominika Signerska               NSP "Happy Kids" w Gdańsku
  III miejsce - Wiktoria Błazikowska             PSP nr 1 w Starogardzie Gdańskim

-
w kategorii uczniów klas III:

      I miejsce - Marta Chmielecka               SP 10 w Rumi
     II miejsce - Zuzanna Jędrzejczyk           SP 9 w Rumi
    III miejsce - Marek Mioduszewski           SP 14 w Gdańsku
  wyróżnienie - Natalia Wiedrycka               NSP "Happy Kids" w Gdańsku
  wyróżnienie - Dorian Hennig                    SP w Pszczółkach

Prace konkursowe sprawdzała Komisja Konkursowa w składzie:

Maria Bindas                        SP nr 57 w Gdańsku - przewodnicząca
Miłosława Glebko                 SP nr 85 w Gdańsku
Dorota Maryńczak                 Pozytywna Szkoła Podstawowa
Ewelina Michna                    SP nr 57 w Gdańsku
Aldona Kotarak                     SP nr 57 w Gdańsku

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA I

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Zadania ortograficzne

50 pkt

42 pkt

92 pkt

1.

Julia Reszka

SP 57 w Gdańsku

49,0

35,0

84,0

2.

Krzysztof Struś

NSP "Happy Kids" w Gdańsku

49,0

30,0

79,0

3.

Martyna Knizicka

Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku

46,0

32,0

78,0

4.

Malwina Cholawo

SP 9 w Rumi

46,5

22,0

68,5

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA II

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Zadania ortograficzne

50 pkt

42 pkt

92 pkt

1.

Amelia Ringwelska

SP 12 w Gdańsku

50,0

40,0

90,0

2.

Aleksandra Pietraszek

SP 9 w Rumi

48,0

41,0

89,0

3.

Dominika Signerska

NSP "Happy Kids" w Gdańsku

49,5

34,5

84,0

3.

Wiktoria Błazikowska

PSP nr 1 w Starogardzie Gd.

49,0

35,0

84,0

4.

Weronika Staszak

SP 17 w Gdańsku

48,5

31,5

80,0

5.

Zuzanna Szczypiorska

SP w Pszczółkach

47,0

32,5

79,5

6.

Maria Laskowska

SP 57 w Gdańsku

46,0

32,0

78,0

7.

Jakub Baranowski

Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku

46,0

25,5

71,5

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA III

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Zadania ortograficzne

50 pkt

58 pkt

108 pkt

1.

Marta Chmielecka

SP nr 10 w Rumi

49,5

51,5

101,0

2.

Zuzanna Jędrzejczyk

SP 9 w Rumi

46,5

52,0

98,5

3.

Marek Mioduszewski

SP 14 w Gdańsku

48,5

49,0

97,5

4.

Natalia Wiedrycka

NSP "Happy Kids" w Gdańsku

48,5

46,5

95,0

5.

Dorian Hennig

SP w Pszczółkach

46,5

48,5

95,0

6.

Mateusz Wiktorko

Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku

46,0

47,0

93,0

7.

Aleksandra Schulz

SSP w Gościcinie

44,0

46,0

90,0

8.

Fabian Rychłowski

PSP nr 1 w Starogardzie Gd.

46,5

40,0

86,5

9.

Patrycja Łuczak

SP 17 w Gdańsku

43,5

40,5

84,0

10.

Oliwia Stęclik

SP 12 w Gdańsku

46,0

36,5

82,5

11.

Aleksandra Kozicka

Szkoła Podstawowa w Luzinie

42,5

36,5

79,0

12.

Michał Fabrello

SP 57 w Gdańsku

34,5

24,0

58,5


Powrót do treści | Wróć do menu głównego