Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku


Idź do treści

Menu główne:


WYNIKI (kl. I-III)

KONKURSY > ORTOGRAFICZNY > WYNIKI 2013/2014

Protokół
z przeprowadzenia III Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego


      W dniu 15 lutego 2014 r. odbył się etap wojewódzki III Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 23 uczniów (6 uczniów z klas I, 9 uczniów z klas II oraz 8 z klas III) z 11 szkół województwa pomorskiego: SP nr 8 w Gdańsku, SP nr 47 w Gdańsku, SP nr 48 w Gdańsku, Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Sokrates" w Gdańsku, Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej, Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Nasza Szkoła" w Gdańsku, Społecznej Szkoły Podstawowej w Gościcinie, I Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Słupsku, SP w Marzęcinie, SP 10 w Rumi, SP nr 57 w Gdańsku.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

-
w kategorii uczniów klas I:

    I miejsce - Dominika Dobranowska        I SSP w Słupsku
   II miejsce - Marta Chmielecka                SP nr 10 w Rumi
  III miejsce - Maria Pobłocka                   Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

-
w kategorii uczniów klas II:

      I miejsce - Hanna Cibińska                     I SSP STO w Słupsku
     II miejsce - Julia Chmielecka                   SP nr 10 w Rumi
    III miejsce - Filip Wojciechowicz               NSP "Nasza Szkoła" w Gdańsku
  wyróżnienie - Maksymilian Orzechowski      SP nr 8 w Gdańsku
  wyróżnienie - Szymon Lewandowski           Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

-
w kategorii uczniów klas III:

    I miejsce - Krzysztof Ludwiszewski      Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
   II miejsce - Laura Skowron                  SP w Marzęcinie
  III miejsce - Szymon Drogosz                SSP w Gościcinie

Prace konkursowe sprawdzała Komisja Konkursowa w składzie:

Danuta Płókarz                    przewodnicząca
Bożena Kuziemska               Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
Dorota Maryńczak                SP 12 w Gdańsku
Aldona Kotarak                    SP 57 w Gdańsku
Maria Bindas                       SP 57 w Gdańsku
Ewelina Michna                   SP 57 w Gdańsku

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA I

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Zadania ortograficzne

50 pkt

43 pkt

93 pkt

1.

Dominika Dobranowska

I SSP STO w Słupsku

47,5

42,0

89,5

2.

Marta Chmielecka

SP 10 w Rumi

50,0

39,0

89,0

3.

Maria Pobłocka

Gdańska Aut. SP

46,5

41,0

87,5

4.

Aleksandra Schulz

SSP w Gościcinie

48,0

36,0

84,0

5.

Dawid Simon

SP 57 w Gdańsku

44,5

38,0

82,5

6.

Tymon Gibała

NSP Nasza Szkoła w Gdańsku

46,5

35,0

81,5

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA II

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Zadania ortograficzne

50 pkt

38 pkt

88 pkt

1.

Hanna Cibińska

I SSP STO w Słupsku

49,5

38,0

87,5

2.

Julia Chmielecka

SP 10 w Rumi

50,0

37,0

87,0

3.

Filip Wojciechowicz

NSP Nasza Szkoła w Gdańsku

49,0

37,0

86,0

4.

Szymon Lewandowski

Gdańska Aut. SP

49,0

36,0

85,0

5.

Maksymilian Orzechowski

SP 8 w Gdańsku

48,5

36,0

84,5

6.

Maja Grabowska

SP 47 w Gdańsku

49,5

34,0

83,5

7.

Kamil Drozdowski

SP 57 w Gdańsku

49,0

34,5

83,5

8.

Zuzanna Małoszycka

SSP w Gościcinie

47,5

35,5

83,0

9.

Natalia Osmańska

SP 48 w Gdańsku

50,0

32,0

82,0

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA III

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Zadania ortograficzne

50 pkt

58 pkt

108 pkt

1.

Krzysztof Ludwiszewski

Gdańska Aut. SP

47,0

50,0

97,0

2.

Laura Skowron

SP w Marzęcinie

48,5

46,0

94,5

3.

Szymon Drogosz

SSP w Gościcinie

47,5

45,0

92,5

4.

Maciej Knap

I SSP STO w Słupsku

47,5

41,0

88,5

5.

Marta Banaszczyk

NSP Sokrates w Gdańsku

46,5

41,0

87,5

6.

Alicja Błażejewska

SP 8 w Gdańsku

40,5

35,5

76,0

7.

Natalia Witkowska

SP 10 w Rumi

41,0

35,0

76,0

8.

Anna Szczypińska

SP 57 w Gdańsku

29,0

21,0

50,0


Powrót do treści | Wróć do menu głównego