Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen. Władysława Andersa w Gdańsku


Idź do treści

Menu główne:


WYNIKI (kl. IV-VI)

KONKURSY > ORTOGRAFICZNY > WYNIKI 2013/2014

Protokół
z przeprowadzenia XII Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego


      W dniu 8 lutego 2014 r. odbył się etap wojewódzki XII Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 130 uczniów (43 uczniów z klas IV, 45 uczniów z klas V oraz 42 z klas VI) z 24 szkół województwa pomorskiego:
ZKPiG nr 5 w Gdańsku (SP nr 56)        ZKPiG nr 12 w Gdańsku (SP nr 48)
SP nr 8 w Gdańsku,        SP nr 12 w Gdańsku,      SP nr 17 w Gdańsku,
SP nr 44 w Gdańsku,      SP nr 50 w Gdańsku,      SP nr 52 w Gdańsku,
SP nr 57 w Gdańsku,      SP nr 59 w Gdańsku,      SP nr 80 w Gdańsku,
SP nr 85 w Gdańsku,      Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej,
Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Nasza Szkoła" w Gdańsku,
Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Sokrates" w Gdańsku,
Zespołu Szkół w Krynicy Morskiej,      SP nr 2 w Kwidzynie,               SP nr 4 w Kwidzynie,
SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim,           SP w Pszczółkach,                   SP nr 8 w Sopocie,
SP nr 9 w Wejherowie,                     SP w Wierzchowie Dworcu,      SP w Wiślinie.


Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

-
w kategorii uczniów klas IV:

      I miejsce - Piotr Woźniak           SP nr 2 w Kwidzynie
     II miejsce - Aleksandra Woś        SP nr 12 w Gdańsku
    III miejsce - Anna Strehlke           SP nr 59 w Gdańsku
  wyróżnienie - Aleksandra Bujny      SP nr 8 w Sopocie
                       Maja Domżalska       SP nr 17 w Gdańsku
                       Kuba Zając               SP nr 59 w Gdańsku

-
w kategorii uczniów klas V:

     I miejsce - Maksymilian Grzelak     Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
    II miejsce - Jakub Lubocki               SP nr 9 w Wejherowie
   III miejsce - Weronika Ciopcińska     Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Sokrates" w Gdańsku
 wyróżnienie - Mikołaj Bąk                 SP nr 12 w Gdańsku
                      Zuzanna Osińska         SP nr 17 w Gdańsku
                      Julia Babinek               SP nr 17 w Gdańsku

-
w kategorii uczniów klas VI:

     I miejsce - Piotr Marcinkowski           SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
    II miejsce - Krystian Pobłocki              SP w Pszczółkach
   III miejsce - Pola Biblis                       Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa
                     Dominika Borowska          SP nr 4 w Kwidzynie
 wyróżnienie - Weronika Tomczak          ZKPiG nr 12 w Gdańsku (SP nr 48)
                      Wiktoria Kąkol                SP w Wiślinie
                      Wiktoria Wiśniewska        SP nr 50 w Gdańsku
                      Franciszek Ciecholewski    SP nr 8 w Sopocie

Prace konkursowe sprawdzała Komisja Konkursowa w składzie:

    Maria Bindas - przewodnicząca      SP nr 57 w Gdańsku
    Danuta Płókarz                             SP nr 57 w Gdańsku
    Wojciech Drabczyk                       SP nr 8 w Gdańsku
    Grażyna Jamka                            SP nr 57 w Gdańsku
    Aldona Kotarak                            SP nr 57 w Gdańsku
    Izabela Mankiewicz                      SP nr 57 w Gdańsku
    Mirosława Mazan                         SP nr 85 w Gdańsku
    Ewelina Michna                           SP nr 57 w Gdańsku
    Ewa Pasznik                                NSP "Nasza Szkoła"

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA IV

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Ćwiczenia ortograficzne

100 pkt

59 pkt

159 pkt

1.

Piotr Woźniak

SP 2 w Kwidzynie

100,0

58,0

158,0

2.

Aleksandra Woś

SP 12 w Gdańsku

99,5

57,0

156,5

3.

Anna Strehlke

SP 59 w Gdańsku

99,0

52,5

151,5

4.

Aleksandra Bujny

SP 8 w Sopocie

99,0

51,0

150,0

5.

Maja Domżalska

SP 17 w Gdańsku

100,0

50,0

150,0

6.

Kuba Zając

SP 59 w Gdańsku

100,0

50,0

150,0

7.

Agnieszka Michalska

SP 48 w Gdańsku

98,0

51,5

149,5

8.

Maksymilian Koseda

SP 8 w Sopocie

100,0

49,0

149,0

9.

Karol Szymonowicz

SP 4 w Pruszczu Gd.

100,0

49,0

149,0

10.

Martyna Szarek

Gdańska Aut. SP

95,5

53,0

148,5

11.

Klaudia Kmiecik

SP 57 w Gdańsku

93,5

54,0

147,5

12.

Jan Barganowski

SP 4 w Kwidzynie

99,0

46,0

145,0

13.

Oskar Fabich

SP 80 w Gdańsku

98,0

46,5

144,5

14.

Oleg Kuczma

ZS w Krynicy Mor.

99,0

45,5

144,5

15.

Oliwia Tuczyńska

SP 52 w Gdańsku

99,0

45,5

144,5

16.

Michał Murawski

NSP Nasza Szkoła w Gdańsku

99,0

45,0

144,0

17.

Aleksandra Rudnik

SP 57 w Gdańsku

99,0

45,0

144,0

18.

Amelia Rutkowska

SP 9 w Wejherowie

95,0

49,0

144,0

19.

Natalia Szmitko

SP 48 w Gdańsku

99,0

44,0

143,0

20.

Zuzanna Tandecka

SP 4 w Kwidzynie

97,5

45,0

142,5

21.

Agnieszka Meler

SP 85 w Gdańsku

96,0

46,0

142,0

22.

Aleksandra Kaparska

SP 12 w Gdańsku

94,5

47,0

141,5

23.

Wojciech Szulc

SP 80 w Gdańsku

91,5

50,0

141,5

24.

Eryk Depke

SP 4 w Pruszczu Gd.

98,0

43,0

141,0

25.

Martyna Komorniczak

SP 2 w Kwidzynie

96,0

45,0

141,0

26.

Martyna Iskrzycka

Gdańska Aut. SP

95,5

44,5

140,0

27.

Marta Młodziejewska

SP 44 w Gdańsku

97,5

42,5

140,0

28.

Wiktoria Bielska

SP 85 w Gdańsku

96,5

42,0

138,5

29.

Michał Bryll

SP 56 w Gdańsku

97,0

41,0

138,0

30.

Kinga Rejent

SP 8 w Gdańsku

93,0

45,0

138,0

31.

Agnieszka Westphal

SP 56 w Gdańsku

97,0

40,0

137,0

32.

Bartłomiej Bąk

NSP Nasza Szkoła w Gdańsku

94,5

42,0

136,5

33.

Maria Muszyńska

SP 17 w Gdańsku

94,5

42,0

136,5

34.

Maciej Sobieniecki

SP 52 w Gdańsku

91,5

45,0

136,5

35.

Jakub Trzeciak

SP 9 w Wejherowie

96,5

40,0

136,5

36.

Iga Dybowska

SP w Pszczółkach

94,5

41,5

136,0

37.

Weronika Kornacka

SP w Wiślinie

92,0

40,0

132,5

38.

Agata Leśniak

SP 50 w Gdańsku

94,0

38,0

132,0

39.

Diana Zalewska

NSP Sokrates w Gdańsku

90,5

41,0

131,5

40.

Julia Laskowska

SP w Wiślinie

93,0

37,0

130,0

41.

Paweł Hildebrandt

SP w Pszczółkach

95,5

33,0

128,5

42.

Maria Zaniewska

NSP Sokrates w Gdańsku

92,0

35,5

127,5

43.

Karina Wołoszyn

SP 50 w Gdańsku

90,0

30,0

120,0

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA V

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Ćwiczenia ortograficzne

100 pkt

61 pkt

161 pkt

1.

Maksymilian Grzelak

Gdańska Aut. SP

94,0

55,0

149,0

2.

Jakub Lubocki

SP 9 w Wejherowie

95,0

49,0

144,0

3.

Weronika Ciopińska

NSP Sokrates w Gdańsku

93,0

50,0

143,0

4.

Mikołaj Bąk

SP 12 w Gdańsku

91,0

51,5

142,5

5.

Zuzanna Osińska

SP 17 w Gdańsku

92,5

49,0

141,5

6.

Julia Babinek

SP 17 w Gdańsku

93,0

48,0

141,0

7.

Alicja Kalwat

SP 85 w Gdańsku

93,5

45,0

138,5

8.

Seweryn Stolecki

SP w Wiślinie

91,0

47,0

138,0

9.

Alicja Szostak

SP 80 w Gdańsku

86,0

51,0

137,0

10.

Julia Duzinkiewicz

SP 4 w Kwidzynie

85,5

51,0

136,5

11.

Weronika Gruchała

SP 57 w Gdańsku

84,5

52,0

136,5

12.

Aniela Nasyrow

SP 12 w Gdańsku

91,5

45,0

136,5

13.

Łukasz Grzegorzewski

SP 50 w Gdańsku

92,0

44,0

136,0

14.

Michalina Hejnowska

SP w Wiślinie

89,5

46,5

136,0

15.

Agata Gumowska

SP 48 w Gdańsku

84,5

51,0

135,5

16.

Hubert Szyrk

SP w Wierzchowie Dworcu

86,0

49,5

135,5

17.

Zuzanna Karaś

SP 8 w Gdańsku

89,5

45,0

134,5

18.

Julia Młodzikowska

SP 4 w Pruszczu Gd.

89,5

45,0

134,5

19.

Julia Staniuk

SP 48 w Gdańsku

90,5

44,0

134,5

20.

Agata Fenska-Rompa

Gdańska Aut. SP

88,5

45,0

133,5

21.

Miłosz Berent

SP 2 w Kwidzynie

85,5

47,0

132,5

22.

Łukasz Rus

SP 44 w Gdańsku

89,0

42,0

131,0

23.

Paulina Górska

SP 4 w Kwidzynie

92,0

38,0

130,0

24.

Tomasz Szcząchor

SP 44 w Gdańsku

90,0

40,0

130,0

25.

Mikołaj Kalejta

NSP Nasza Szkoła w Gdańsku

84,5

45,0

129,5

26.

Kamila Mróz

SP 59 w Gdańsku

88,0

41,5

129,5

27.

Maciej Szyszko

NSP Nasza Szkoła w Gdańsku

85,5

44,0

129,5

28.

Martyna Zamel

NSP Sokrates w Gdańsku

90,0

39,5

129,5

29.

Marta Płotka

SP 9 w Wejherowie

88,5

40,5

129,0

30.

Daria Wasiak

ZS w Krynicy Morskiej

91,0

38,0

129,0

31.

Julia Kreft

SP 8 w Gdańsku

88,5

40,0

128,5

32.

Oliwia Pulmanowska

SP 80 w Gdańsku

89,0

39,5

128,5

33.

Bartosz Borkowski

SP 4 w Pruszczu Gd.

83,5

43,5

127,0

34.

Paweł Homiczuk

SP 2 w Kwidzynie

88,5

38,0

126,5

35.

Natalia Gajzler

SP 8 w Sopocie

86,0

40,0

126,5

36.

Adrian Pyrzyński

SP w Pszczółkach

85,0

40,5

125,5

37.

Blanka Pliszka

SP 85 w Gdańsku

83,0

42,0

125,0

38.

Aleksandra Kowalik

SP 56 w Gdańsku

86,0

38,0

124,0

39.

Kinga Laskowska

SP 57 w Gdańsku

77,0

47,0

124,0

40.

Wiktoria Mucha

SP w Pszczółkach

88,0

36,0

124,0

41.

Joanna Iwanowska

SP 52 w Gdańsku

86,0

37,0

123,0

42.

Julia Sierocin

SP 8 w Sopocie

75,5

40,5

116,0

43.

Kinga Golubińska

SP 59 w Gdańsku

73,5

36,0

109,5

44.

Monika Olszewska

SP 52 w Gdańsku

78,5

26,0

104,5

45.

Jakub Dzięgielewski

SP 50 w Gdańsku

73,5

29,0

102,5

----------------------------------------------------------------------------------------------------
            KLASA VI

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Szkoła

Liczba uzyskanych punktów

Razem

Dyktando

Ćwiczenia ortograficzne

100 pkt

61 pkt

161 pkt

1.

Piotr Marcinkowski

SP 4 w Pruszczu Gd.

98,5

52,5

151,0

2.

Krystian Pobłocki

SP w Pszczółkach

96,0

54,0

150,0

3.

Pola Biblis

Gdańska Aut. SP

98,0

50,0

148,0

4.

Dominika Borowska

SP 4 w Kwidzynie

94,5

53,5

148,0

5.

Weronika Tomczak

SP 48 w Gdańsku

94,5

52,5

147,0

6.

Wiktoria Wiśniewska

SP 50 w Gdańsku

95,5

51,0

146,5

7.

Wiktoria Kąkol

SP w Wiślinie

95,0

51,5

146,5

8.

Franciszek Ciecholewski

SP 8 w Sopocie

96,5

49,5

146,0

9.

Barbara Bobowska

SP 50 w Gdańsku

93,5

52,0

145,5

10.

Małgorzata Marczak

SP 12 w Gdańsku

98,5

47,0

145,5

11.

Karol Różyński

SP 48 w Gdańsku

96,0

49,5

145,5

12.

Aleksandra Reglińska

SP 17 w Gdańsku

93,5

51,0

144,5

13.

Bartosz Graczkowski

SP 17 w Gdańsku

93,5

50,0

143,5

14.

Natalia Mach

SP 12 w Gdańsku

95,0

48,5

143,5

15.

Szymon Koruba

SP 8 w Sopocie

96,0

47,5

143,5

16.

Maciej Różek

SP 52 w Gdańsku

93,5

49,0

142,5

17.

Grzegorz Baran

SP 80 w Gdańsku

97,0

44,0

141,5

18.

Magdalena Richter

SP w Pszczókach

94,0

47,0

141,0

19.

Jarosław Domaros

SP w Wiślinie

92,5

47,0

139,5

20.

Martyna Buławska

SP 8 w Gdańsku

90,5

47,0

137,5

21.

Zuzanna Klimkiewicz

SP 44 w Gdańsku

93,0

44,0

137,0

22.

Maciej Fleks

SP 44 w Gdańsku

95,5

41,0

136,5

23.

Zuzanna Górska

SP 59 w Gdańsku

91,0

45,5

136,5

24.

Dawid Wierzba

SP 2 w Kwidzynie

91,5

44,0

135,5

25.

Sara Dziedzic

SP w Wierzchowie Dworcu

90,0

45,0

135,0

26.

Dominika Ruszkiewicz

SP 85 w Gdańsku

93,0

42,0

135,0

27.

Michał Majerowski

Gdańska Aut. SP

90,0

44,0

134,0

28.

Wojciech Zarychta

SP 9 w Wejherowie

93,0

41,0

134,0

29.

Jagoda Garbacz

SP 85 w Gdańsku

97,0

36,5

133,5

30.

Zuzanna Redman

SP 9 w Wejherowie

92,5

40,5

133,0

31.

Tamara Jurkiewicz

SP 2 w Kwidzynie

92,5

40,0

132,5

32.

Mariusz Orzeł

SP 80 w Gdańsku

91,5

40,5

132,0

33.

Mateusz Bakiera

SP 52 w Gdańsku

91,0

40,5

131,5

34.

Paulina Mądrzejewska

SP 59 w Gdańsku

91,5

39,0

130,5

35.

Hubert Ciesielski

SP 57 w Gdańsku

90,5

38,0

128,5

36.

Nikola Bednarska

SP 4 w Kwidzynie

91,0

37,0

128,0

37.

Beata Szuba

SP 57 w Gdańsku

92,5

34,5

127,0

38.

Melania Cynke

SP 56 w Gdańsku

89,5

36,0

125,5

39.

Patryk Pabjasz

SP 4 w Pruszczu Gd.

88,5

36,0

124,5

40.

Izabela Swat

ZS w Krynicy Mor.

88,5

35,5

124,0

41.

Aleksandra Szuszkowska

SP 56 w Gdańsku

90,5

33,0

123,5

42.

Radosław Stolarski

SP 8 w Gdańsku

86,5

30,0

116,5


Powrót do treści | Wróć do menu głównego