Ogólnopolski konkurs plastyczny „Strażnicy Sieci”

 Ogólnopolski konkurs plastyczny „Strażnicy Sieci” jest skierowany do uczniów w wieku 8-12 lat oraz do szkół.
Celem projektu jest zwrócenie uwagi na tak ważną kwestię jak bezpieczne korzystanie z Internetu. W ramach projektu chcemy poprzez edukację i działania artystyczne stworzyć wśród uczniów społeczność Strażników Sieci, którzy będą świadomi zagrożeń płynących z Cyberprestrzeni i będą chronić zarówno siebie, jak i swoich rówieśników.    

   
Prace na konkurs nadsyłać można od 17 października do 12 grudnia 2016r.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami o Konkursie: 

--> DLA UCZESTNIKÓW

--> DLA SZKÓŁ, RODZICÓW I OPIEKUNÓW

 

Prace na konkurs należy nadsyłać na adres:

Lucky Monday PR&Events
ul. K. Morawskiego 5/518
30-102 Kraków

Free Joomla! template by Age Themes