Konkurs plaszyczny: WULKANY

Muzeum Złota oraz Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji zapraszają do udziału w 6 edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Piękno drzemiące w wulkanach”. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.

Inspiracją pracy powinien być dowolnie wybrany obiekt, mający związek z wulkanem lub procesem wulkanicznym. W pracy należy zaprezentować np: proces geologiczny, górę lub stożek wulkaniczny, budowę wulkanu, erupcję wulkanu, materiały wulkaniczne wyrzucone z głębi ziemi, ślady, efekty i pozostałości działalności wulkanicznej, skały, minerały itp. Pracę należy wykonać w formacie A3 (duży blok), dowolną techniką plastyczną (farba, tusz, kredka, batik, witraż, collage, wyklejanie, techniki własne).


Prace konkursowe należy dostarczyć lub przesłać do 14 kwietnia 2017 r. Nie będą przyjmowane prace zbiorowe, przestrzenne, sypkie lub z elementami wystającymi.

więcej na: http://zokir.pl/

 


Informacja za: http://www.szkola.firmowa.eu/news.php?readmore=6463

Free Joomla! template by Age Themes