Dnia 08.02.2017 grupa świetlicowa wybrała się do kina Krewetka na film pt.„ Ballerina ”. 

"Ballerina"od samego początku wciąga do swojego świata i ani przez chwilę nie można się na nim nudzić.

11.2016:  Przy akompaniamencie pianina śpiewaliśmy i żwawo tańczyliśmy „W murowanej piwnicy”. Przy rozłożonych mapach i albumach wspominaliśmy Pieniny, Tatry, Bieszczady i inne piękne Polskie góry. Za oknem kiedy padał deszcz my podziwialiśmy góry w pięknej jesiennej odsłonie. Pokonaliśmy palcem szlaki turystyczne, wspominaliśmy, podziwialiśmy  krajobrazy, poznaliśmy regionalne stroje góralskie, słuchaliśmy ballad góralskich. Stworzyliśmy poprzez różne techniki plakat przedstawiający góry. Nikt nie miał  wątpliwości że „Jesienią w górach jest najpiękniej”.

Strona 1 z 2

Free Joomla! template by Age Themes