W naszej  szkole panuje serdeczna, rodzinna atmosfera.  Łączymy świat wyobraźni z nauką. Przygotowujemy do uczenia się przez całe życie.
Wspieramy rozwój każdego  ucznia, dbając o zdobywanie przez niego wiedzy w atrakcyjny sposób. Prowadzimy klasy ogólnodostępne , integracyjne, Międzyszkolny Punkt Nauczania Języka Ukraińskiego dla uczniów  szkoły podstawowej i gimnazjum, uczymy także  języka polskiego cudzoziemców.  Proponujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych.  Realizujemy  ciekawe projekty , konkursy,  stosujemy innowacyjne metody nauczania.  Rozwijamy zainteresowania  naukowe , sportowe i artystyczne. Wzmacniamy , uczymy wiary we własne możliwości , szacunku dla innych ludzi,  empatii, odpowiedzialności, wytrwałości, kreatywności, pracy zespołowej . Rozbudzamy ciekawość poznawczą, uwrażliwiamy.  Przygotowujemy do życia w społeczeństwie,  uczymy kochać swoje miasto i swoją ojczyznę. Nasi nauczyciele to  pasjonaci-specjaliści, którzy nieustannie wzbogacają swój warsztat pracy.

slider

Brak grafik