Zajęcia dodatkowe

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWE WSPIERAJĄCE ROZWÓJ UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ,

 GODZINA

MIEJSCE

 

1.

Kowalski Łukasz

Koło języka niemieckiego

zaj. wyrównawczo- kulturoznawcze

kl.VII

piątek

14.30 – 15.15

s.14

 

2.

Klaus – Kowalska Martyna

Kółko historyczne

poniedziałek

14.30 – 15.15

s.18

3.

Heiman Magdalena

 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

dla klas IV - VII

poniedziałek

13.40 - 14.25

s.16

 

4.

Kozłowska Elżbieta

Wróblewska Małgorzata

Zajęcia kulturalno - rekreacyjno - sportowe

1-2x w miesiącu

(wg ustalonego harmonogramu)

wyjścia poza teren szkoły

( ew. s.27,28)

5.

Rutkowska Arleta

Starter zaczynamy – zajęcia z uczniami klasy Ia

mającymi braki w nauce

wtorek 12.40 – 13.25

gabinet rewalidacji

6.

Butryn Katarzyna

 

Zajęcia wyrównawcze dla klasy II b

 

piątek

12.40 – 13.25

 

s.26

7.

Bulińska Magdalena

Kościelnik Paulina

Pianowski Bartosz

Rogacka Bojczuk Marta

 

Odyseja Umysłu

wtorek

14.30 -15.30

s.21

8.

Kacprzak Natalia

Koło gier i zabaw ruchowych

piątek lub poniedziałek
8.00 – 8.45

świetlica

9.

Mordas Katarzyna

„Twórcze maluchy” – czytanie bajek, zajęcia plastyczne, elementy dramy

czwartek

12.15 - 13.15

s.23

 

 

 

10.

 

 

 

Kardasz Joanna

 

 

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

kl. IV - VI

 

 

 

czwartek 13.40 - 14.20

 

 

 

sala gimnastyczna

 

11.

Czapko Katarzyna

 

Zajęcia rekreacyjno – sportowe

kl.IV - VII

poniedziałek

13.40 - 14.25

sala gimnastyczna

12.

Bindas Maria

 

Czytam, rozumiem… - zajęcia doskonalące umiejętność pracy z tekstem w klasie VIIa

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

kl.VI - VII

 

piątek 8.00 – 8.45

 

poniedziałek

13.40 – 14.25

 

s.19

 

13.

 

Umińska Bożena

Czytam, rozumiem… - zajęcia doskonalące umiejętność pracy z tekstem w klasie VIIa (uczniowie z orzeczeniem)

piątek 8.00 – 8.45

s.19

 

14.

Iwaniec Lucyna

 

„Ołówek i pędzelek” – zajęcia plastyczne

kl. 4-7

Język angielski

kl. III

 

środa 14.40 – 15.40

 

piątek 8.00 - 8.45

 

s.27

15.

Jamka Grażyna

 

Wspólne podróże po kartach książeczek – zajęcia

kl. IIa

 

Przygoda z książeczką – zajęcia z klasą 0

 

 

wtorek

12.40 - 13.25

 

czwartek 8.00 - 8.45

 

 

biblioteka

 

16.

Grzesik Hanna
Kotarak Aldona
Sorokosz Marzena

 

Warsztaty kulinarne – „Smaczne eksperymenty”

kl. IIIa , IV b

 

piątek 14.40 – 16.10
(dwa razy w miesiącu -II i IV tydzień)

s.25

17.

Michna Ewelina

Metoda Krakowska

kl.IIa

wtorek

8.00 - 8.45

s.15

 

18.

 

Michalik Orest

 

Chór szkolny

 

środa

14.25 - 15.55

 

s.18

19.

Klajna Radosław

 

Zajęcia umuzykalniające

 

środa 8.00 - 8.45

s.18

20.

 

Jacewicz Katarzyna

 

„Znam moje miasto” - edukacja regionalna dla najmłodszych

kl.IIb

poniedziałek
12.40 – 13.25

s. 26

 

21.

 

 

Ataman – Mańkowska Mariola

 

„Mediacje w szkole” – klub SP nr 57

środa

13.30-14.15

 

 

22.

 

Matusiak Magdalena

 

Warsztaty fotograficzne (z zawodowym fotografem)

- okres zimowy

Zajęcia socjoterapeutyczne

kl. VI

według potrzeb – kilka zajęć w ciągu roku szkolnego

 

 

23.

 

 

Listewnik Anna

Klaus–Kowalska Martyna

Mój radosny dzień – kółko teatralne

kl.IV - VII

środa 14.30 – 16.30
czwartek 13.30- 15.30

 

24.

 

Kubiak Dagmara

 

Numicon – rozwój umiejętności matematycznych

kl. II a

czwartek 8.55 – 9.40

s.15

 

25.

 

Pianowski Bartosz

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

kl. IV - VII

poniedziałek13.40- 14.25

piątek 14.35 - 15.20

s.21

26.

 

Oleńko Anna

 

Ekokreatywność – zajęcia plastyczno - techniczne

czwartek 15.30 - 16.30

świetlica

27.

Cichy Inessa

Ekokreatywność – zajęcia plastyczno – techniczne

 

czwartek 15.00 – 16.00

świetlica

28.

Hańć - Kreńska Ewelina

Koło techniczno - rowerowe

przedostatnia sobota miesiąca

s.29

29.

Grzesik Hanna

Jacewicz katarzyna

,, Mój radosny dzień"

kl. I - III

środa 13.30 - 15.30

piątek 12.40 - 14.40

s.26

 

 

 

 

 

slider

Brak grafik

Free Joomla! template by Age Themes